Odkazy
 
Olomoucky kraj
 

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2008 byly zveřejněny tyto aktuality:

27.6.Starší žačkyStarší žačky už znají soupeře v klalifikaci o ŽL. První kolo se uskuteční na půdě horkého favorita celé soutěže SBŠ Ostrava. Kromě tohoto týmu se žačky utkají ještě s Gambrinusem Brno a Panterem Javorník. Vítěz postupuje do ŽL, druhý a třetí tým hraje do kříže s další skupinou, čtvrtý tým čeká Oblastní přebor.
17.6.Starší žačkyNovou posilou SKUP se po přestupu z OSK Olomouc stala Monika Husičková,94, která se dnes zapojila do přípravy týmu starších žaček usilující o postup do ŽL. Přejeme jí hodně úspěchů, fajn spoluhráčky a rovněž notnou dávku trpělivosti při přeučování na hru malého křídla.
14.6.Mladší dorkyNaše mladší dorostenky tentokrát nezopakovaly výborný výkon z minulého týdne a v rozhodujícím zápase o postup do ligy mladších dorostenek podlehly týmu OSK "B" 43:83. Naše naděje se tak upínají ke starším žačkám, které čeká kvalifikace o ligu až v září.
10.6.RepreV olympijské kvalifikaci porazily reprezentantky ČR družstvo Argentiny vysoko 77:55. V dalším zápase se střetnou ve středu s Angolou.
10.6.Mladší dorkyPoslední a nejdůležitější zápas v kvalifikaci o dorosteneckou ligu sehrají naše děvčata v sobotu 14.6.2008 v 15:00h na palubovce OSK v hale SŠP Rooseveltova. Přijďte je povzbudit !!!!!!!!!!!!
8.6.Mladší dorostenkyVe svém druhém kvalifikačním zápase porazily naše mladší dorostenky družstvo Proton Zlín 67:50
8.6.Mladší dorostenkyV bitvě o postup do dorostenecké ligy s OSK Olomouc udržely naše holky v dramatickém závěru těsné vítězství 67:66, když ještě v průběhu poslední čtvrtiny vedly dvanáctibodovým rozdílem. Gratulujeme k historickému vítězství! O postupující se rozhodne příští víkend na palubovce OSK, kdy vítěz "bere vše".
3.6.MláďataSchůzka rodičů dívek končících v Projektu Mláďata na ZŠ Demlova, Zeyerova a Nedvědova, která budou od září 2008 přecházet do nejmladší basketbalové kategorie se koná ve čtvrtek 5.6.2008 v 17:30h na SH Hynaisova u Zimního stadionu - stejné místo, kde děvčata hrála v dubnu utkání.
1.6.Mladší dorostenkyDružstvo mladších dorostenek vstoupilo úspěšně do kvalifikace o dorosteneckou ligu, když porazilo Proton Zlín 66:44.
Partneri

Města Olomouc

Olomoucky kraj

S MORAVA leasing

SHARP

NUTREND D.S., a.s.

VHS OLOMOUC a.s.

Radio Haná s.r.o.

Altermed

RockMax

 
Anketa

Pastviny 2018 se blíží, už se těšíte?

 
79%
 

 
5%
 

 
3%
 

 
5%
 

 
8%
 
 

Počet hlasujících: 38

 
 
 
Copyright © 2007 SK UP Olomouc, eSports.cz, s.r.o. | informace o autorských právech | RSS