Odkazy
 
Olomoucky kraj
 

Pastviny pátek

pátek 11.8.2017 | Čoček

Pastviny pátek Trošku hektický den pro dospělé, pro děti dobrodrúžo a pohoda

 
 

V noci se v okolí Pastvin prohnala pořádná bouřka, někdy kolem půlnoci přestala jít elektřina a tím i voda. Naštěstí mě doma při chystání věcí osvítilo a přibalil jsem i několik svíček. Ve sklenicích od zavařenin poskytly alespoň nouzové osvětlení tábora. Po probdělé noci jsme museli vyřešit problém s vodou - tzn. zajet do Letohradu pro balenou, horší to bylo s vařením. Bez elektriky se vařit nedá, ale naštěstí před polednem proud pustili a tak jsme sice s mírným zpožděním, ale přece dostali výborný oběd - boršč, vepřový plátek a broskvový kompot.

Děti měly ráno volnější program, hrály společenské hry jako pexeso atd., jen páťáci si dali jeden lehčí trénink s žebříkem a pak jsme šli do lesa stavět domečky z mechu a kapradí. To byste koukali, jak jim to šlo :-) !

Odpoledne jsme měli Pastviny mají talent. Děti si připravily scénky, básničky, písničky i taneční kreace, za což byly následně oceněny.

Na večeři jsme měli čínu, po večeři vyhlášení nejrůznějších vítězů a rozdali jsme si upomínkové diplomy.

Já se ještě rozloučil se svými páťáky (nebo už vlastně šesťáky), s některými jsme to táhli od první třídy, ale nedá se nic dělat, pokud se mají sportovně dál rozvíjet, je na čase, aby začali jezdit na své kempy a soustředění... Ale možná se ještě rozmyslím a zkusím příští rok i kategorii žáků druhého stupně :-). Uvidíme...

Ráno nás čeká velké balení, úklid a návrat domů. Všichni se už těšíme, ale zároveň nám je to líto. Asi nejlíp to vystihl malý Honzík - škoda, že Pastviny nemůžou být doma, tady je taková sranda a doma je nuda. 

Partneri

Města Olomouc

Olomoucky kraj

S MORAVA leasing

SHARP

NUTREND D.S., a.s.

VHS OLOMOUC a.s.

Radio Haná s.r.o.

Altermed

RockMax

 
Anketa

Pastviny 2018 se blíží, už se těšíte?

 
79%
 

 
5%
 

 
3%
 

 
5%
 

 
8%
 
 

Počet hlasujících: 38

 
 
 
Copyright © 2007 SK UP Olomouc, eSports.cz, s.r.o. | informace o autorských právech | RSS