Odkazy
 
Olomoucky kraj
 

Léto se nezadržitelně blíží a s ním i PASTVINY!!!

středa 14.2.2018 | O.Čoček

Léto se nezadržitelně blíží a s ním i PASTVINY!!! Sezona je v plném proudu, druháci se snaží ve školní lize a Mláďata se každý týden potí na hodinách pohybu navíc. Nejvyšší čas začít myslet na prázdniny!

 
 

Tentokrát v termínu 4.8.-10.8.2018. Doprava jako vždy společná, autobusem od haly, ale dobrovolnosti se meze nekladou, takže dívenky a chlapci, kteří chtějí dorazit např. na kole, nebudou nijak omezováni... :-)

Pro Mláďata do cca 10ti let je cena 3200,-Kč, pro větší jedlíky 3400,-Kč

A kdopak s námi letos bude trávit na Pastvinách svůj čas a dýchat s námi zdravý horský vzduch? Zatím nevíme, možná zase přijede Ozzák, možná Leoš Mareš s Darinkou, nechejme se překvapit... A nebo nepřijede nikdo a my se jen budeme potit při běhání v lese, ničit si nohy na turistice, ruce při pádlování a žaludky nad plnými talíři s jídlem :-). Ale nebojte, náš nejoblíbenější trenér Erik slíbil, že určitě pojede, takže nejmenší sportovci se mohou těšit na stovky známých i neznámých her a soutěží, Dáša jede taky, takže zastánci vege, bio a jiných zdravých výmyslů si přijdou na své a pokud se nám do léta nevdá, tak určitě pojede i Gabča. Natálka s Tomem jsou téměř jistí, Kristína sice maturuje, ale já jí věřím, že to zvládne napoprvé a bude moct jet a strejda Hrošík si už rezervoval pokoj ... Pokusím se přemluvit některé etraligové florbalistky, popřípadě fotbalisty, uvidíme - nechejme se překvapit.

Pro nové členy a rodiče Mláďat připojuji pár informací, těm zkušenějším taky neuškodí si některé zásady připomenout! 

V ceně je zahrnuto: doprava tam i zpět, ubytování (chatky vybavené el.proudem, topením,ložní prádlo), strava (5xdenně), využití sportovišť, sportovního vybavení (kola, koloběžky, lodě + záchranné vesty, horolezecká stěna,...), využití sauny, společenské místnosti (TV, video, dataprojekce), atd.

Na požádání vystavíme potvrzení o pobytu pro vyřízení příspěvku od zaměstnavatele (FKSP), případně od zdravotních pojišťoven (v minulosti hojně využíváno)

Po celou dobu soustředění je přítomen oddílový lékař, fyzioterapeut a masér. Hráči užívající jakékoliv léky, nebo dodržující dietní režim (diabetes, celiakie,...) písemně předají pokyny svému trenérovi!

V areálu je možné zakoupit pohledy, nápoje a drobné občerstvení.

Cennosti, větší obnosy peněz, HI-FI věže, vlastní TV, notebooky atd. jsou na Pastvinách naprosto zbytečné. Cigarety, alkohol a jiné návykové látky jsou pro hráčky (a ostatní účatsníky mladší 18-ti let) zcela nepřípustné! Zrovna tak mobily, fény, rychlovarné konvice, kulmy, žehličky vlasů a další elektrické nesmysly ...

Menší děti obdrží od svých trenérů podrobné pokyny, zejména seznam věcí potřebných na soustředění. Zkušení sportovci se zařídí dle vlastních zkušeností a potřeb ...

Rodiče Mláďat, případně zájemci z řad široké věřejnosti mi mohou kdykoliv zavolat na tel.číslo 737272692, nebo poslat e-mail ococek@seznam.cz, rád jim podám potřebné informace!

Fotografie z (nejen)loňských Pastvin jsou ve fotogalerii!

Partneri

Města Olomouc

Olomoucky kraj

S MORAVA leasing

SHARP

NUTREND D.S., a.s.

VHS OLOMOUC a.s.

Radio Haná s.r.o.

Altermed

RockMax

 
Anketa

Pastviny 2018 se blíží, už se těšíte?

 
79%
 

 
5%
 

 
3%
 

 
5%
 

 
8%
 
 

Počet hlasujících: 38

 
 
 
Copyright © 2007 SK UP Olomouc, eSports.cz, s.r.o. | informace o autorských právech | RSS