Odkazy
 
Olomoucky kraj
 

Ženy se vyhrabaly z posledního místa tabulky

6.12.2011 | V.Kohout

Výbornou kolektivní hrou s výrazným přispěním několika individuálních výkonů jsme se konečně dostali z posledního místa a pokud nám hra vydrží, máme reálnou šanci na únik ze dna tabulky!

 
 
10.kolo, 4.12.2011
SK UP Olomouc - Strakonice  82:57  (18:17, 30:14, 14:8, 20:18)
Rozhodčí: Janovský, Čarnecký . Fauly: . Trestné hody: . Diváci:30 .
SK UP Olomouc: Kohlová 2, Horáková M.6, Horáková V. 14, Valentová 1, Holubová 2, Burzová 10, Chodilová, Plášková 7, Pilátová 3, Inochovská 13, Lachnitová 3, Čepelková 21
Strakonice:

Komentář k zápasu

Jak jsme včera skončili, tak jsme dnes začali, tzn. nic moc. Až TO v 5 mimutě nás probral, okamžitě jsme srovnali náskok soupeřek a do konce čtvrtiny už je nenechali odskočit. Nemocnou Janu H. dnes nahradila Martina Čepelková a její nasazení a bojovnost byla příkladem pro všechny ostatní hráčky.

Ve druhé čtvrtině se dostala na hřiště mladá Gába Burzová, která výrazně zrychlila hru, spolu s Verčou a Martinou se prosadila i bodově a výsledkem byl 17 bodový náskok v poločase.

Na rozdíl od včerejška jsme ve druhé půlce nepolevili, hráli poctivě v obraně a snažili se držet tempo. Excelovala opět Gába, přidaly se Verča a Míša Horáková, Peťa Plášková, Lanča a další.

V poslední čtvrtině už bylo prakticky rozhodnuto, i tak jsme ji dokázali vyhrát.

Je potřeba pochválit všechny hráčky za přístup k zápasu, dnes nás opět zdobila bojovnost a hra srdíčkem, kterou jsme se prosazovali při úspěšném tažení ligou před dvěma roky a která nám tak chyběla v minulých zápasech. Kolektivní výkon vyšperkovaný několika individualitami by měl být to, co nás vynese ze dna tabulky. Dnešní výhrou jsme se dostali na předposlední místo před Strakonice a soupeři před námi jsou na dohled!

Janě přejeme rychlé uzdravení, za 14 dní nás čeká nepříjemné Brno, budeme její pomoc hodně potřebovat.

Partneri

Města Olomouc

Olomoucky kraj

S MORAVA leasing

SHARP

NUTREND D.S., a.s.

VHS OLOMOUC a.s.

Radio Haná s.r.o.

Altermed

RockMax

 
Anketa

Pastviny 2018 se blíží, už se těšíte?

 
79%
 

 
5%
 

 
3%
 

 
5%
 

 
8%
 
 

Počet hlasujících: 38

 
 
 
Copyright © 2007 SK UP Olomouc, eSports.cz, s.r.o. | informace o autorských právech | RSS